Dřevěná a dřevohliníková okna

LUPU STANDARD 68

Dřevěný profil Standard 68 s dvojsklem je robustní moderní konstrukce s vícevrstvě lepeného hranolu. Standardní profil pro stavby, kde není nutné dosahovat vysokých tepelně-izolačních hodnot. Profil se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování za velmi dobrou cenu. Máte navíc volbu mezi několika druhy dřeva - borovice, dub nebo mahagon.

LUPU ENERGIESAVE 78

Dřevěný profil Energiesave 78 s trojsklem je jako všechny naše dřevěné profily moderní konstrukce s vícevrstvě lepeného hranolu. Profil pro stavby, kde se vyžadují dobré tepelně-izolační hodnoty a zárověň dobrá kvality a cena. Profil se vyznačuje trojitým těsněním. Máte navíc volbu mezi několika druhy dřeva - borovice, dub nebo mahagon.

LUPU ENERGIESAVE 88

Dřevěný profil LUPU Energiesave 88 s trojsklem je jako všechny naše dřevěné profily moderní konstrukce s vícevrstvě lepeného hranolu. Profil pro stavby, kde se vyžadují výborné tepelně-izolační hodnoty (vhodné i pro pasívní stavby)  a zárověň výborná kvalita za přijatelnou cenu. Profil se vyznačuje trojitým těsněním. Máte navíc volbu mezi několika druhy dřeva - borovice, dub nebo mahagon.

LUPU PASIV 88

Dřevěný profil LUPU PASIV 88 s trojsklem je jako všechny naše dřevěné profily moderní konstrukce s vícevrstvě lepeného hranolu. Profil je určen především pro pasívní stavby a je "vlajkovou lodí" našich dřevěných profilů a jako u všech našich produktů se vyznačuje přijatelnou cenou. Profil má samozřejmě trojité těsnění. Máte navíc volbu mezi několika druhy dřeva - borovice, dub nebo mahagon.

LUPU SOFT

Dřevohliníkový profil LUPU SOFT v sobě spojuje výhody dřeva s odolností hliníku. Je to moderní robustní konstrukce z vícevrstvě lepeného hranolu. Profil je vybavendorazovým a středovým těsněním a je možný ve všech variantách - STANDARD, ENERGIESAVE a PASIV. 

LUPU CLASSIC

Dřevohliníkový profil LUPU CLASSIC s klasickým designem, pasujícím do novostaveb i do starých domů, v sobě spojuje výhody dřeva s odolností hliníku. Je to moderní robustní konstrukce z vícevrstvě lepeného hranolu. Profil je vybavendorazovým a středovým těsněním a je možný ve všech variantách - STANDARD, ENERGIESAVE a PASIV. 

LUPU LINEAR

Dřevohliníkový profil LUPU LINEAR s moderním plošně srovnaným designem v sobě spojuje výhody dřeva s odolností hliníku. Je to moderní robustní konstrukce z vícevrstvě lepeného hranolu. Profil je vybavendorazovým a středovým těsněním a je možný ve všech variantách - STANDARD, ENERGIESAVE a PASIV. 

Reference

phoca thumb m Garsten 1

Katalogy ke stažení

Naše katalogy ke stažení

drevena okna

Dřevěná
a dřevohliníková okna

Katalog Alu cz

Hliníkové dveře
s vloženou výplní