Plastová a plastohliníková okna

Salamander SL2 (Streamline)

Salamander® SL2 (Streamline) jsou profily třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Uspokojí Vás dobrou kvalitou a dobrou tepelnou a zvukovou izolací - a to vše za rozumnou cenu! Jako všechny výrobky firmy Salamander se řadí mezi světovou špičku!

Salamander SL2A (Streamline)

Salamander® SL2A (Streamline) s předsazeným křídlem jsou profily třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Stejně jako profil SL2 Vás uspokojí dobrou kvalitou a dobrou tepelnou a zvukovou izolací za rozumnou cenu! Jako všechny výrobky firmy Salamander se řadí mezi světovou špičku!

Salamander BluEvolution 92

Top-Profil Salamander® BluEvolution 92 s rovným nebo s předsazeným křídlem se vyznačují excelentní kvylitou, vysokou stabilitou velkoplošných elementů a výbornou tepelnou a zvukovou izolací. Profily jsou třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Systém je vhodný i pro pasivní domy.

Salamander SL2 AC

Plastohliníkový profil Salamander® SL2 AC (AC=hliník) s rovným křídlem se vyznačuje moderním vzhledem, dobrou stabilitou a tepelnou a zvukovou izolací. Profily jsou třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Z exteriérové strany je opatřen pevným hliníkovým pláštěm, který je práškově lakován v libovolné barvě RAL.

IDEAL 5000 (Economic)

Plastový profil Ideal 5000 (Economics rovným nebo předsazeným křídlem je dlouhodobým používáním po celé Evropě osvědčený a oblíbený profil, používaný při revitalizaci starých budov. Vyznačuje se výborným poměrem kvylity a ceny. Profily jsou třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Systém je vhodný i pro pasivní domy.

IDEAL 8000

Plastový TOP-profil Ideal 8000 s rovným křídlem je po celé Evropě osvědčený a oblíbený profil, vhodný i pro pasivní stavby. Vyznačuje se výborným poměrem kvality a ceny. Profily jsou třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Používáme jen značkové kování MACO® Multi Matic. 

IDEAL 5000 AC (Economic)

Plastohliníkový profil ALUPLAST® IDEAL 5000 AC (Economic) s rovným křídlem  je dlouholetým používáním v Evropě osvědčený a oblíbený profil, používaný v současné době hlavně při revitalizaci starých domů. Vyznačuje se se nejenom dobrou cenou ale i dobrou kvalitou. Profil je samozřejmě třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Používáme jen značkové kování MACO® Multi Matic nebo Multi Power. Z exteriérové strany je opatřen pevným hliníkovým pláštěm, který je práškově lakován v libovolné barvě RAL.

IDEAL 8000 AC

Plastohliníkový profil ALUPLAST® IDEAL 8000 AC s rovným křídlem, vhodný i pro pasivní stavby. Vyznačuje se se nejenom dobrou cenou ale i výbornou kvalitou. Profil je samozřejmě třídy„A“ (dle ČSN EN 12608) se sílou vnějších stěn 3mm. Používáme jen značkové kování MACO® Multi Matic. Z exteriérové strany je opatřen pevným hliníkovým pláštěm, který je práškově lakován v libovolné barvě RAL.

Reference

phoca thumb m Garsten 1

Katalogy ke stažení

Naše katalogy ke stažení

drevena okna

Dřevěná
a dřevohliníková okna

Katalog Alu cz

Hliníkové dveře
s vloženou výplní